Презентація тренінгового центру Національної поліції України з підготовки інспекторів з дотримання прав людини

12 червня, о 10 годині відбудеться презентація першого в Україні тренінгового центру на базі ізолятора тимчасового тримання № 1, м. Дніпро, де впроваджується система забезпечення прав затриманих Custody Records.

Головним завданням Центру стане розвиток нових навичок роботи персоналу ізоляторів тимчасового тримання Національної поліції України із затриманими особами завдяки впровадженню сучасної системи Custody Records.

Custody Records формує новий рівень менеджменту в системі правоохоронних органів та створює умови:

  • для захисту працівників поліції від необґрунтованих звинувачень у неналежному поводженні із затриманими особами;
  • виявлення та відвернення порушень прав людини упродовж терміну перебування затриманої особи під контролем поліції (з моменту її фактичного затримання).

Технічне обладнання, процедури контролю, цілодобова відеофіксація даних та зручний спосіб внесення та обробки інформації дає змогу відстежувати всі дії по відношенню до затриманих під час їхнього перебування в поліції, спрощує пошук та аналіз даних, осучаснює процеси міжвідомчої комунікації.

Впровадження Custody Records в Україні почалося з 2017 року, у 2018-му інноваційна система запрацювала в ІТТ Дніпра, Херсону, Кропивницького та міста Сарни.  2018 року через зазначені ІТТ пройшло 4975 осіб, з яких 1115 були поміщені до ІТТ, як затримані за підозрою у вчиненні злочину, майже 5 тисяч осіб, що потрапили до ІТТ,перебували під опікою системи Сustody Records.

Запровадження Сustody Records поступово охоплює нові міста та регіони. А це означає, що потреба в навчанні персоналу ITT буде щороку збільшуватися, і варто створити належні умови для якісної підготовки кадрів до початку роботи інноваційної системи.

У презентації Центру візьмуть участь: заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв, начальник ГУНП у Дніпропетровській області Віталій Глуховеря, представники програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження», громадських організацій «Експертний центр із прав людини», «Українська фундація правової допомоги», системи БПД, правоохоронних органів.

Для акредитації, будь ласка, надсилайте свої контактні дані (ПІБ, назва медіаканалу, посада та номер телефону) на електронну скриньку ….@…. або за номером067 567 24 33 — Ольга Кузнецова, Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Додаткові питання: experthrcenter@gmail.com, Експертний центр з прав людини.

Презентація системи Центру відбудеться за адресою:місто Дніпро, ІТТ № 1, вул. Єрмолової, 21-А.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: