Презентація стратегії Ромської програмної ініціативи: Одеса

13 травня 2015 р. у м. Одеса відбудеться презентація стратегічних пріоритетів Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» та програми стипендій «Право та гуманітарні дисципліни» Ромського освітнього фонду.

13 травня  2015 р. у м. Одеса відбудеться презентація стратегічних пріоритетів Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» та програми стипендій «Право та гуманітарні дисципліни» Ромського освітнього фонду.

З 11.00 до 13.00 презентація програмних пріоритетів Ромської програмної ініціативи МФВ з неурядовими організаціями на 2015 рік та процедур подання проектів до Міжнародного фонду «Відродження»

До участі в презентації запрошуються члени неурядових організацій і громадські активісти, які представляють інтереси ромської національної спільноти, реалізують або мають намір реалізовувати проекти, спрямовані на посилення можливостей ромських громад, з Одеської області та прилеглих регіонів.

На зустрічі будуть представлені пріоритети Ромської програмної ініціативи на 2015 рік, процедури подання проектних пропозицій та структура оновленої аплікаційної форми МФВ.

З 15.00 до 17.00 відбудеться презентація програми стипендій презентація програми стипендій «Право та гуманітарні дисципліни» Ромського освітнього фонду.

До участі в презентації запрошуються представники ромської молоді: випускники шкіл, студентська молодь, які навчаються в середніх спеціальних та вищих навчальних закладах України та бажають долучитися до стипендіальної програми та молодіжних ініціатив Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Презентацію проведе Олександр Шваюн, менеджер Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження»/координатор програми стипендій РОФ в Україні

Якщо ви бажаєте взяти участь в презентації, просимо підтвердити свою участь, надіславши листа на адресу roma@irf.kiev.ua або зателефонувавши за номером 044 4619500 до 12-го травня, 16:00.

Учасникам з інших регіонів України буде компенсовано проїзд до м. Одеса і назад (поїздом, маршруткою або автобусом за умови пред‘явлення проїзних документів).

Адреса проведення презентацій (за адресою:  вул. Єврейська 26, офіс 302 (офіс Південноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження»)

Презентація стратегії Ромської програмної ініціативи: Львів

Міжнародний фонд «Відродження» – є єдиним донором в Україні, який системно, протягом останніх 15 років, надає підтримку ромським активістам та неурядовим організаціям з питань правового захисту ромів, доступу до медичних, соціальних послуг та координує розподіл стипендій для ромської молоді на отримання вищої освіти. Детальніше про Ромську програмну ініціативу.

Контакти: Мар’яна Магомедова, асистент Ромської програмної ініціативи, 044 4619500

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: