Презентація стратегії Ромської програмної ініціативи: Харків

30 березня (понеділок) 2015 р. з 11.00 до 13.30 у м. Харків (за адресою: площа Конституції 1, під‘їзд 3, поверх 6 (офіс регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження») відбудеться презентація стратегічних пріоритетів Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

30 березня (понеділок) 2015 р. з 11.00 до 13.30 у м. Харків (за адресою:  площа Конституції 1, під‘їзд 3, поверх 6, офіс 26-15 (офіс Східноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження») відбудеться презентація стратегічних пріоритетів Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

До участі в презентації запрошуються члени неурядових організацій і громадські активісти, які представляють інтереси ромської національної спільноти, реалізують або мають намір реалізовувати проекти, спрямовані на посилення можливостей ромських громад, з Харківської області області та прилеглих регіонів.

Зустріч відбудеться в форматі презентації:

  • програмних пріоритетів Ромської програмної ініціативи з неурядовими організаціями на 2015 рік в східному регіоні;
  • процедур подання проектів до Міжнародного фонду «Відродження» (ознайомлення з оновленою аплікаційною формою та вимогами до написання проектів);

В ході заходу заплановано обговорення проблем і потреб ромських громад східного регіону, зокрема, проблем внутрішньо переміщених осіб з числа ромського походження, перспектив взаємодії з органами державної влади на місцях та органами місцевого самоврядування щодо реалізації Плану Заходів до Стратегії соціального захисту та інтеграції ромської національної спільноти в українське суспільство до 2020 року.

Окрему увагу ми приділимо питанню розвитку інституційної спроможності неурядових організацій, які опікуються захистом прав та інтересів ромських громад, посиленню громадського впливу ромських активістів. 

Презентацію проведе Директор Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» Ольга Жмурко.

Учасникам з інших міст буде компенсовано проїзд до м.Харків і назад – поїздом, маршруткою або автобусом (за умови попереднього повідомлення про свою участь та надання копій проїзних документів).

Якщо ви бажаєте взяти участь в презентації, просимо підтвердити свою участь, надіславши листа на адресу magomedova@irf.ua або зателефонувавши за номером 044 4619500 до п‘ятниці, 27-го березня, 16:00. Контактна особа – Мар‘яна Магомедова, асистент Ромської програмної ініціативи.

Міжнародний фонд «Відродження» – є єдиним донором в Україні, який системно, протягом останніх 15 років, надає підтримку ромським активістам та неурядовим організаціям з питань правового захисту ромів, доступу до медичних, соціальних послуг та координує розподіл стипендій для ромської молоді на отримання вищої освіти. Детальніше про Ромську програмну ініціативу.

Контакти: Мар‘яна Магомедова, асистент Ромської програмної ініціативи,  044 4619500, magomedova@irf.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: