Презентація стратегії Ромської програмної ініціативи для Дніпропетровщини

27 березня (п‘ятниця) 2015 р. о 10.00 у м.Дніпропетровськ (за адресою: вул. Набережна Леніна, 33, «Готель Дніпропетровськ» (конференц-зал)) відбудеться презентація стратегічних пріоритетів Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

27 березня (п‘ятниця) 2015 р. о 10.00 у м.Дніпропетровськ (за адресою:  вул. Набережна Леніна, 33, «Готель Дніпропетровськ» (конференц-зал)) відбудеться презентація стратегічних пріоритетів Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

До участі в презентації запрошуються члени неурядових організацій і громадські активісти, які представляють інтереси ромської національної спільноти, реалізують або мають намір реалізовувати проекти, спрямовані на посилення можливостей ромських громад, з Дніпропетровської області та прилеглих регіонів.

Ромська програмна ініціатива Міжнародного Фонду «Відродження» представить:

  • свої програмні пріоритети для роботи з неурядовими організаціями на 2015 рік у м.Дніпропетровськ;
  • напрямки, за якими надаватиметься підтримка неурядовим організаціям у поточному році;
  • можливості й процедури співпраці з Ромською програмною ініціативою (аплікаційна форма, порядок подання проектів).

Ми також будемо раді обговорити поточні потреби ромських громад регіону для вироблення підходів для їхнього вирішення в межах проектів. Презентацію проведе Директор Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» Ольга Жмурко.

Учасникам з інших міст буде компенсовано  проїзд до м.Дніпропетровськ і назад – поїздом, маршруткою або автобусом (за умови надання копій проїзних документів).

Якщо ви бажаєте взяти участь в презентації, просимо підтвердити свою участь, надіславши листа на адресу magomedova@irf.ua або зателефонувавши за номером 044 4619500. Контактна особа – Мар‘яна Магомедова, асистент Ромської програмної ініціативи.

Міжнародний фонд «Відродження» – є єдиним донором в Україні, який системно, протягом останніх 15 років, надає підтримку ромським активістам та неурядовим організаціям з питань правового захисту ромів, доступу до медичних, соціальних послуг та координує розподіл стипендій для ромської молоді на отримання вищої освіти. Детальніше про Ромську програмну ініціативу.

Контакти: Мар‘яна Магомедова, асистент Ромської програмної ініціативи,  044 4619500, magomedova@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: