Презентація стипендіальних та навчальних програм у країнах Європи

25 листопада о 16:00 Центр європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки запрошує студентів, аспірантів, викладачів та науковців вищих навчальних закладів міста Львова на презентацію стипендіальних та навчальних програм у країнах Європи.

Ви зможете дізнатися про можливості навчатися чи стажуватися в Австрії, Англії, Греції, Німеччині, Польщі, Франції, Чехії; про фінансові та побутові умови цих програм; матимете унікальну нагоду поспілкуватись з колишніми учасниками.

Усіх охочих взяти участь у презентації просимо попередньо зголоситися до 24 листопада 2010 р. електронною поштою на адресу: lviv_cei@ukr.net.

Місце проведення презентації: читальна зала Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки, пр. Шевченка 13, м. Львів.

За детальнішою інформацією просимо звертатися до: Олег Процак, моб. (050) 519-2006, Микола Шпаковський, моб. (097) 987-9775, тел. (032) 235-4861.

Захід проводиться за ініціативою Мережі центрів європейської інформації України у рамках Європейського освітнього тижня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: