Презентація результатів аудиту соціальних послуг, виплат та системи пільг в Україні

2 вересня о 13:30 в агентстві УНІАН в рамках проекту "Права людини" відбудеться презентація висновків, пропозицій та рекомендацій Центру громадської експертизи щодо законодавчого регулювання та фінансового підґрунтя діючої сьогодні системи соціального захисту.

Буде представлено результати аудиту діючої системи пільг, соціальних виплат та соціальних послуг, які фінансуються за рахунок державного бюджету та позабюджетних фондів соціального страхування.

Зокрема, будуть розглянуті такі питання:

28% національного ВВП спрямовується на фінансування соціальної сфери. Куди витрачаються колосальні за обсягом бюджетні ресурси? Чи відчувають себе наші громадяни дійсно соціально захищеними?

Учасники:

  • Голова правління, директор проекту “Новий погляд на систему соціальних прав та гарантій громадян України” Любомир Чорній,
  • Директор економічних проектів, експерт проекту “Новий погляд на систему соціальних прав та гарантій громадян України” Ольга Романюк,
  • Директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов,
  • PR-менеджер Міжнародного фонду “Відродження” Анастасія Гринько.

Адреса: вул. Хрещатик, 4, конференц-зал

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Детальніше про проект “Новий погляд на систему соціальних прав та соціальних гарантій громадян України” Центру громадської експертизи дивіться тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: