Презентація програми стажування для студентів: Львів

24 вересня о 16:00 у Львівському національному університеті імені Івана Франка (220 ауд.) буде проходити презентація програми «Стажування студентів вищих навчальних закладів на базі аналітичних центрів». Програма оголошена Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи аналітичних центрів; популяризацію практики стажувань студентів на базі неурядових організацій.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 20 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України» (список аналітичних центрів та тематичні напрямки їхньої роботи).

Програма стажування включатиме навчальну програму, яка складатиметься з наступних компонентів:

  • тренінгової програми з організаційного розвитку, менеджменту аналітичних центрів та аналізу політики;
  • короткотермінового навчального візиту до європейських аналітичних центрів.

Очікується, що за результатами стажування найкращі стажери можуть бути працевлаштовані на базі аналітичних центрів – партнерів Міжнародного фонду «Відродження».

Тривалість стажування: жовтень 2015 року – червень 2016 року.

Години роботи: не менше 12 годин на тиждень

Інтернам буде оплачуватися стипендія у розмірі 4 400 грн. (включно із податками).

Контакти:  Студентські відділ  

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: