Презентація проекту «Життя європейців»

25 грудня, о 18.00, у книгарні «Є», вул. Лисенка 3, відбудеться презентація проекту «Життя європейців».

25 грудня, о 18.00, у книгарні «Є», вул. Лисенка 3, відбудеться презентація проекту «Життя європейців».

euЯк живуть люди у Європейському Союзі? Яким є їхнє повсякденне життя, життя “на дотик”? Якими є звичні практики їхнього щоденного існування? Що дали їм реформи, які Україна ще має зробити? Що в них краще, а що гірше, ніж у нас?

«Життя європейців» – це ініціатива, яка спробує трохи відкрити цю завісу. Це серія матеріалів, підготовлена МГО “Інтерньюз-Україна” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Матеріали публікує сайт “Українська Правда. Життя”. Авторка матеріалів – Тетяна Огаркова.

Ми часто говоримо про європейські стандарти, європейську інтеграцію та європейські реформи, але не часто задаємо собі цих простих питань. І якщо задаємо, то не завжди маємо поруч людей, які можуть відповісти.

Понад 70% громадян України ніколи не були за кордоном, і дуже малий відсоток наших співвітчизників бачили країни Європейського Союзу на свої очі.

Кожна публікація ґрунтується на одному чи кількох інтерв’ю із жителями Європи, в якому вони вільно розповідатимуть про свій досвід.

Facebook-сторінка проекту

Презентуватиме проект Тетяна Огаркова.

Тетяна Огаркова – дослідниця історії культури та літератури, авторка книги “Інший авангард” (фр. мовою, Берн, 2010), редактор та перекладач. Викладає історію французької літератури ХІХ та ХХ століть, теорію літератури та історію художнього авангарду в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

Вхід вільний

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: