Презентація проекту “Замісна терапія”

16 березня 2005 року, о 15:00, у приміщенні Національного університету "Києво-Могилянська академія" (вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх, кімната 422) відбудеться презентація проекту "Замісна терапія". Проект запроваджено Міжнародним фондом "Відродження" (МФВ) спільно з "Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні" за фінансової підтримки Глобального Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, заснованого за ініціативи Генерального Секретаря ООН Кофі Анана.

Чи скористається влада і суспільство новим ефективним засобом профілактики віл-інфекції в Україні?

 

16 березня 2005 року, о 15:00, у приміщенні Національного університету “Києво-Могилянська академія” (вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх, кімната 422) відбудеться презентація проекту “Замісна терапія”. Проект запроваджено Міжнародним фондом “Відродження” (МФВ) спільно з “Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні” за фінансової підтримки Глобального Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, заснованого за ініціативи Генерального Секретаря ООН Кофі Анана.

Мета проекту — якісне й ефективне запровадження програм замісної терапії (ЗТ) в усіх регіонах України шляхом зміцнення правової та методичної бази ЗТ, сприяння використанню препаратів ЗТ, проведення адвокації програм ЗТ в Україні.

Прогнозовані результати — запровадження програм ЗТ в 6 пріоритетних регіонах України. Насамперед, в АР Крим, в Одеській, Миколаївській, Донецькій, Дніпропетровській областях та у м. Києві. Пілотна стадія проекту охопить 400 споживачів ін’єкційних наркотиків і створить умови для впровадження програм ЗТ на всій території України. Буде проведено професійну підготовку лікарів, медичних сестер, соціальних працівників для роботи у проектах ЗТ, заходи адвокації програм ЗТ для представників державних органів влади, правоохоронних органів і ЗМІ.

Учасники презентації:

Полтавець Д.В.

Менеджер програми “Ініціативи в галузі охорони здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”

Шевчук С.В.

Народний депутат України

Живаго О.Б.

Начальник управління медичного забезпечення та контролю за санітарно-епідеміологічним станом Державного департаменту України з питань виконання покарань

Вієвський А.М.

Головний нарколог Міністерства охорони здоров’я України

Дворяк С.В.

Директор Українського інституту дослідження політики щодо громадського здоров’я

Мінаков М.А.

Директор програм МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”

Щербінська А.М.

Директор Центру профілактики та боротьби зі СНІДом Міністерства охорони здоров’я України

Жовтяк В.О.

Голова Координаційної Ради ВБО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ”

Бойко А.М.

Директор Київського ресурсного центру з питань ВІЛ/СНІДу

 

Контактні особи:

Денис Полтавець,

Менеджер медичних програм МФВ

 

Ольга Кішкіна,

Асистент програми 

Електронна пошта: poltavets@irf.kiev.ua

 

Електронна пошта: kishkina@irf.kiev.ua

Телефон: 461 97 09

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: