Презентація проекту “Vox Populi: “Суспільний діалог для вирішення проблем місцевих громад”

26 квітня 2005 року, об 11:00, у приміщенні готелю "Інтурист-Запоріжжя" (проспект Леніна, 135, 11 поверх, кінозал) відбудеться презентація спільного проекту Міжнародного фонду "Відродження" та Фонду Євразія "Vox Populi: "Суспільний діалог для вирішення проблем місцевих громад"

26 квітня 2005 року, об 11:00, у приміщенні готелю “Інтурист-Запоріжжя” (проспект Леніна, 135, 11 поверх, кінозал) відбудеться презентація спільного проекту Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Євразія “Vox Populi: “Суспільний діалог для вирішення проблем місцевих громад”.

Мета конкурсу — сприяти формуванню сталих моделей взаємодії представників недержавних організацій, органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадян і бізнесу як механізму впливу на прийняття рішень органами влади на обласному та місцевому рівнях.

Пріоритети конкурсу:

  • Використання рекомендацій незалежних експертів і громадян для створення механізмів моніторингу та “зворотнього зв’язку” для розв’язання нагальних проблем, що постають як перед місцевими, так і перед регіональними громадами в межах певної області. Такими механізмами, в тому числі, можуть бути громадські ради, громадські центри, постійні форуми, інформаційні центри або незалежна аналітична підтримка.
  • Проведення регулярних заходів за участі представників ЗМІ, недержавних організацій, політичних партій, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, експертів тощо для вироблення конкретних рекомендацій стосовно формування місцевої політики.
  • Створення умов для проведення тренінгів й поширення інформації через висвітлення в місцевій пресі й Інтернеті результатів діяльності й досягнення громадських рад, громадських центрів, форумів, інформаційних і аналітичних клубів.

Учасники конкурсу: українські недержавні організації зі статусом юридичної особи, що мають досвід аналітичної діяльності, проведення громадських заходів, плідного співробітництва зі ЗМІ, а також достатні людські й технічні ресурси.

Максимальний розмір ґранта — 8 000 доларів США

Термін реалізації проекту: вересень 2005 року — червень 2006 року

Тож, чекаємо Вас, 26 квітня 2005 року, об 11:00, у приміщенні готелю
“Інтурист-Запоріжжя” (проспект Леніна, 135, 11 поверх, кінозал)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: