«Презентація проекту «Молодіжна виборча мережа «Південь»

06 жовтня, о 12.00 в прес-клубі «Новий день» (м. Херсон, вул. Декабристів, 26) відбудеться прес-конференцію на тему: «Презентація проекту «Молодіжна виборча мережа «Південь». Нові виклики для молоді Херсонщини в умовах нових місцевих виборів».

06 жовтня, о 12.00 в прес-клубі  «Новий день» (м. Херсон, вул. Декабристів, 26) відбудеться прес-конференцію на тему: «Презентація проекту «Молодіжна виборча мережа «Південь». Нові виклики для молоді Херсонщини в умовах нових місцевих виборів».

Ініціатор заходу: Херсонська обласна молодіжна громадська організація «Фундація сприяння громадянської активності». Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Учасники прес-конференції:

  • Анатолій Стоцький, керівник проекту «Молодіжна виборча мережа «Південь»
  • Херсонської обласної молодіжної громадської організації «Фундація сприяння громадянської активності»,
  • Анатолій Жупина, головний редактор газети «Новий день», експерт проекту;
  • Олександр Лавринович, голова правління Центру інформаційних досліджень «Меридіан» (м.Львів), експерт  проекту.

Прес-конференція присвячена питанням активізації участі молоді Херсонщини у місцевих виборах.

Актуальність:  вперше на Херсонщині і в Україні організовуватиметься Мережа виборчого молодіжного партнерства, яка інтегровано працюватиме в молодіжних студентських середовищах (передовсім в університетських центрах) Херсонської області,  а також співпрацюватиме із  місцевими експертними NGO та молодіжними громадськими організаціями  та молодіжними рухами з півдня  України.

Проект реалізується в межах Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Анатолій Стоцький, керівник проекту, (095) 2778091, fspa.kherson@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: