Презентація проекту “Мікрогранти – реальна можливість для впровадження громадських ініціатив” у Луганську

30 вересня 2009 року у м. Луганську у приміщенні Луганської міської ради відбудеться презентація проекту “Мікрогранти – реальна можливість для впровадження громадських ініціатив “.

В рамках заходу планується презентувати умови участі у конкурсі мікрогрантів органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, їхніх об’єднань, коаліцій, асоціацій, ініціативних груп мешканців. Конкурс поширюється на м. Луганськ, м. Алчевськ, м. Ровеньки.

В рамках конкурсу потенційним учасникам (ОСН, ОСББ, їхнім об’єднанням, ініціативним групам) буде запропоновано розробити проекти, спрямовані на розвиток мережі ОСН, ОСББ, підвищення рівня ефективності їхньої роботи, підвищення рівня впливу цих об’єднань на процес прийняття рішень на місцевому рівні, подати проекти на конкурс. Найкращі з проектів буде профінансовано.

Запрошуємо у якості інформаційних партнерів ЗМІ.

Презентація відбудеться у приміщенні малого залу Луганської міської ради, за адресою:

м. Луганськ, вул. Коцюбинського,14,  2 поверх. кім.201.

Початок заходу о 15:30.

Аналогічні презентації пройдуть в м. Алчевську та м. Ровеньки, про місце і час проведення яких буде повідомлено додатково.

Проект виконується громадською організацією “Асоціація підтримки розвитку місцевого самоврядування” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Керівник проекту Шевченко Наталія

Контактна інформація: +38(0642)59-97-05, aprms@mail.ru

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: