Презентація книжки Елінор Остром “Керування спільним. Еволюція інституцій колективної дії”

5 жовтня з 12:00 до 13:00 в Києві (Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12, зал 2) відбудеться презентація книжки Елінор Остром “Керування спільним. Еволюція інституцій колективної дії” (Elinor Ostrom. Governing the Commons: The Evolution of Institutions for Collective Action, 1990)

5 жовтня з 12:00 до 13:00 в Києві (Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12, зал 2) відбудеться презентація книжки Елінор Остром “Керування спільним. Еволюція інституцій колективної дії” (Elinor Ostrom. Governing the Commons: The Evolution of Institutions for Collective Action, 1990). Захід проводять Інформаційно-аналітична агенція “Наш час” і Електронна бібліотека “Кассіопея”. Видання вийшло за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Посольства США. Переклад з англійської здійснила Тетяна Монтян.

Американська економістка і політолог, письменниця, професорка Університету Індіани Елінор Остром береться за одну з найбільш важких і суперечливих проблем позитивної політичної економії, шукаючи відповідь на питання, як організувати використання спільних ресурсів так, щоб уникнути й надмірного споживання, й адміністративних витрат.

2009 року Елінор Остром отримала премію Ріксбанку Швеції пам’яті Альфреда Нобеля за вагомий внесок в “в аналіз економічного управління, зокрема спільним майном”.

Книжка “Керування спільним. Еволюція інституцій колективної дії” витримала 22 перевидання у Великій Британії.

Контакти:
Агенція “Наш час”
(044) 569 10 73

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: