Презентація Карти порушень прав людини в Криму

18 листопада 2014 року об 11.00 в конференц-залі готелю «Експрес» відбудеться засідання Чорноморської миротворчої мережі, під час якого буде презентовано Карту порушень прав людини в Криму.

18 листопада 2014 року об 11.00 в конференц-залі готелю «Експрес» (м.Київ, бул. Шевченка 38/40) відбудеться засідання Чорноморської миротворчої мережі, під час якого буде презентовано Карту порушень прав людини в Криму.

Даний сервіс функціонує на сайті «Teraze» в рамках проекту «Права і свободи не анексують!». Проект реалізують громадські організації Союз вимушених переселенців, та «Майдан-Моніторинг» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Карта порушень прав людини в Криму є інтерактивним сервісом, мета якого полягає у зборі фактів порушень прав і свобод населення на тимчасово окупованій території та наочному їх представленні на карті Кримського півострова. Сервіс передбачає можливість внесення нових даних відвідувачами сайту «Teraze» (www.teraze.org.ua). 

На разі на карту вже нанесено близько 200 фактів порушень, висвітлених у ЗМІ та відзначених у моніторингових звітах міжнародних організацій, зафіксованих у Криму з 24 лютого 2014 року.

Контакти:  Сирінська Олена, syrinska.olena@gmail.com +380632978391

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: