Презентація «Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні»

Запрошуємо представників громадських організацій, фондів, спілок на презентацію проекту «Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (https://www.irf.ua/programs/ecology/), яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за підтримки Швеції.

Запрошуємо представників громадських організацій, фондів, спілок на презентацію проекту «Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні», яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за підтримки Швеції.

Коли? 11 лютого 2019 року

Де? Повідомимо згодом у листі-підтвердження

Для участі необхідно зареєструватись.

Під час заходу представники Фонду й Посольства Швеції пояснять про те, як працюватиме Ініціатива та розкажуть про можливості інституційної підтримки громадських організацій, що працюють у сфері екології.

Участь у заході також візьмуть представники організацій, зацікавлених в екологічних програмах.

Нагадуємо, що відбір учасників конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері» вже стартував і триватиме до 1 березня https://bit.ly/2Bdbda5 .

Запускаючи “Ініціативу з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні” ми прагнемо сприяти сталому розвитку в Україні. Проект триватиме з січня 2019 по грудень 2022 року. Планується, що до нього буде залучено понад 20 організацій, що працюють в екологічній тематиці.

Будемо раді зустрічі з вами.

Оскільки кількість місць обмежена, тому відбір учасників буде здійснено на основі реєстраційної форми нижче.

Контактна особа: Тетяна Кухаренко, kukharenko@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: