Презентація інформаційної кампанії Коаліції з протидії дискримінації

15 грудня, з 18:00 до 19:30 у великій залі кінотеатру «Кінопанорама» (вулиця Шота Руставелі, 19) відбудеться презентація інформаційної кампанії Коаліції з протидії дискримінації та дискусія на тему дискримінації.

15 грудня, з 18:00 до 19:30 у великій залі кінотеатру «Кінопанорама» (вулиця Шота Руставелі, 19) відбудеться презентація інформаційної кампанії Коаліції з протидії дискримінації та дискусія на тему дискримінації.

Зазвичай ми не замислюємося про те, що дискримінація існує, доки самі, наші родичі чи друзі не зіштовхнемося з обмеженням своїх прав. Більше того, часто в щоденних ситуаціях обмеження наших прав ми просто не бачимо проблеми дискримінації. Або вирішуємо не зважати та не намагатися відновити свої права чи отримати послугу, в якій нам було відмовлено.

Як «побачити» дискримінацію? Цьогоріч Коаліція з протидії дискримінації запускає інформаційну кампанію для молоді. На конкретних прикладах розкажемо і покажемо, що таке  дискримінація, як вона стосується кожного і кожної та що робити, коли ви зіштовхнулися з цим ганебним явищем.

Учасники дискусії та презентації:

Ірина Федорович, співголова Коаліції з протидії дискримінації, співкоординаторка проекту «Без кордонів»;

Сергій Пономарьов, начальник відділу з питань недискримінації Секретаріату Уповноваженого з прав людини;

Олена Шевченко, голова громадської організації «Інсайт»;

Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини;

Юлія Сачук, віце-президент ВМГО “Генерація успішної дії”

 

Контакти: (067)445-95-43, tp@humanrights.org.ua

В рамках фестивалю протягом чотирьох днів – показ кінострічок, фотовиставки, майстерню з креативних форм протесту, дискусії, арт-майстерні та інше. Також буде презентовано кілька фотовиставок про різні дискриміновані в суспільстві групи людей: ромів, національні меншини та ЛГБТ-спільноту.

З програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті Коаліції з протидії дискримінації, слідкувати за анонсами – на фейсбук-сторінці фестивалю, дізнатися деталі запланованих заходів – у брошурі про фестиваль.

Організатори фестивалю: Коаліція з протидії дискримінації в Україні та ГО «Інсайт» у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: