Презентація другої хвилі проекту «Новий відлік»: Львів

23 березня о 12:00 у малій сесійній залі Львівської міської ради (230 каб.) відбудеться прес-конференція з нагоди презентації другої хвилі бізнес-інкубатора «Новий відлік».

23 березня о 12:00 у малій сесійній залі Львівської міської ради (230 каб.) відбудеться прес-конференція з нагоди презентації другої хвилі бізнес-інкубатора «Новий відлік». Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості відбудеться завдяки ГО «Клуб Ділових Людей» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час прес-конференції організатори розповідатимуть про вимоги до учасників, основні етапи проекту, ділитимуться очікуваннями та досвідом першої хвилі. На презентацію також запросять грантерів попереднього проекту, які ділитимуться враженнями та результатами участі у «Новому відліку».

Учасники прес-конференції:
Микола Савуляк – Голова Клубу Ділових Людей;
Оксана Дащаківська – керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»;
Василь Барилюк – директор Львівського обласного центру зайнятості;
Вікторія Довжик – в.о. начальника управління економіки ДЕП Львівської міської ради.

Довідка: 
У травні 2015 року Клубом Ділових Людей та Міжнародним фондом «Відродження» був ініційований бізнес-інкубатор для переселенців «Новий відлік». Восени 2015 року 15 переможців отримали до
80 000 грн кожен на закупівлю обладнання та основних фондів для власної бізнес-ідеї. У межах другої хвилі, окрім переселенців, організатори запрошують до участі демобілізованих учасників АТО або членів їхніх родин.

Контакти: Ірина Таран,  Клубу Ділових Людей,  +38 (097) 289-87-89

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: