Презентація дослідження «Майбутня природа конфлікту»

Інститут світової політики, Гаазький центр стратегічних досліджень (HCSS, Нідерланди) і Міжнародний Фонд «Відродження» 8 листопада 2010 року презентують спільне українсько-голландське дослідження на тему «Майбутня природа конфлікту».

Презентуватиме дослідження Стефан де Спігелейре – старший науковий співробітник Гаазького центру стратегічних досліджень.

Цей документ, який було підготовлено Гаазьким центром стратегічних досліджень у тісній співпраці з Інститутом світової політики, ґрунтується на новітній методиці передбачення, який має назву «Метафора» (Metaphore).

Його суть полягає в зборі якомога більшої кількості прогностичних досліджень із того чи іншого питання різними мовами та спеціальному кодуванню, яке дозволяє систематизувати зібрану інформацію. Подібні дослідження дозволяють представникам органів влади, що приймають рішення, отримати зведений огляд думок експертів, що займаються прогнозуванням, а також порівняння того, якою є різниця у передбаченнях в різних регіонах. Наше дослідження охоплює оцінки арабомовних, китаємовних, англомовних і російськомовних експертів.

Докладніше про дослідження і спікера читайте тут

Час: 16.00-18.00

Місце: Інститут світової політики, вул. Інститутська, 24/7, оф. 6, 3-й поверх.

З питань участі звертайтеся до Наталі Сагалати за електронною адресою sagalatа@iwp.org.ua або за номером телефону 0979384444

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: