Презентація Аналітичного звіту за результатами дослідження ефективності діяльності депутатів Чернігівської міської ради

30 вересня 2008 року Чернігівським Центром Прав Людини було презентовано Аналітичний звіт за результатами дослідження ефективності діяльності депутатів Чернігівської міської ради.

30 вересня 2008 року Чернігівським Центром Прав Людини було презентовано Аналітичний звіт за результатами дослідження ефективності діяльності депутатів Чернігівської міської ради.

Дослідження проводилося в рамках проекту “Обіцяли – обрали, а що громаді?”, ініційованого Чернігівським Центром Прав Людини за підтримки Міжнародного Фонду Відродження. Мета проекту – оцінити ефективність діяльності депутатів Чернігівської міської ради п’ятого скликання.
Керівник проекту Олександр Підгорний наголосив на важливості конструктивної роботи депутатів на користь громади та на необхідності контролю діяльності народних обранців з боку громадськості.

Експерти, які безпосередньо досліджували діяльність депутатів з жовтня 2007 по травень 2008 року, розповіли про складові дослідження та його результати. Зокрема, йшлося про аналіз передвиборчих програм партій та блоків, які представлені в Чернігівській міській раді з 2006 року та про відкритість депутатів для своїх виборців.
Експерт Юрій Паперний представив результати аналізу сесійної роботи депутатів, розповів про реалії і перспективи конструктивної діяльності депутатів протягом сесій.

Представники Чернігівського Центру Прав Людини відповіли на запитання журналістів та зазначили, що сьогодні громадяни мають реальну нагоду стати замовниками державної політики, формуючи свої вимоги і наполягаючи на їх дотриманні та виконанні

 За матеріалами: http://www.prostir.ua/news/view.html?q=1115580

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: