Презентації Міжнародного фонду “Відродження” в західних регіонах

Міжнародний фонд “Відродження” проведе презентації своєї діяльності та нових конкурсів в Ужгороді, Львові, Тернополі та Вінниці

Міжнародний фонд “Відродження” проведе презентації своєї діяльності та нових конкурсів в Ужгороді, Львові, Тернополі та Вінниці.

Під час зустрічей менеджери фонду ознайомлять охочих із його діяльністю, програмами та конкурсами на 2011 рік, дадуть вичерпні відповіді на питання. Крім того, для учасників зустрічей буде проведено тренінги з написання проектів та звітування за ними.

До участі запрошують представників громадських організацій, органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Презентація в Ужгороді відбудеться 12 квітня в конференц-залі готелю “Унгварський” (вул. Електрозаводська, 2). Початок о 10:00. Організатор зустрічі – Карпатське агентство прав людини “Вестед”, контактна особа – Марія Менджул, (0312) 61 96 61. Програму презентації в Ужгороді дивіться тут.

Презентація у Львові відбудеться 13 квітня в конференц-залі готелю “Рейкарц” (вул. Городоцька, 107). Початок о 10:00. Організатор зустрічі – Центр досліджень місцевого самоврядування, контактна особа – Ольга Щодра, (032) 235 68 48, centredms@gmail.com. Програму презентації у Львові дивіться тут.

Презентація в Тернополі відбудеться 14 квітня в конференц-залі готелю “Тернопіль” (вул. Замкова, 14). Початок об 11:00. Організатор зустрічі – ТМО “Нівроку”, контактна особа – Володимир Ханас, (096) 210 40 76, tmo.nivroky@gmail.com. Програму презентації в Тернополі дивіться тут.

Презентація у Вінниці відбудеться 15 квітня в конференц-залі Центру перепідготовки працівників органів державної влади (вул. Театральна, 15). Початок о 10:00. Організатор зустрічі – ГО “Філософія серця”, контактна особа – Юлія Грига, 050 018 07 12. Програму презентації у Вінниці дивіться тут.

Контакти: Міжнародний фонд “Відродження”, Станіслав Лячинський, (044) 4619500, pr@irf.kiev.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: