Презентація конкурсу для волонтерських і ветеранських ініціатив “Тримаймо стрій”

8 березня Міжнародний фонд “Відродження” оголосив старт конкурсу на підтримку волонтерських і ветеранських ініціатив “Тримаймо стрій”. Конкурс проходить в рамках проєкту “Європейське відродження України”, за підтримки Європейського Союзу.

Мета цього конкурсу – допомогти волонтерським та ветеранським об’єднанням посилити та зберегти свою інституційну сталість та сприяти розбудові громадянської стійкості, соціальній згуртованості, самоорганізації, взаємодопомоги, подоланню конфліктів в громадах.

Аби відповісти на усі запитання охочих подати заявку, менеджерка програми “Громадянська стійкість” Ольга Гальченко проведе онлайн презентацію конкурсу.

Коли: 14 березня, 14:30

Для участі потрібно зареєструватись:

Реєстрація триватиме до 14 березня включно.

Частина зустрічі буде присвячена відповіді на запитання учасників і учасниць щодо конкурсу, частина безпосередньо презентації конкурсних пріоритетів та вимог до аплікантів.

Презентація пройде на платформі ZOOM. Посилання на приєднання зареєстровані учасники та учасниці отримають безпосередньо в день презентації, 14 березня. Зауважте, що запису зустрічі не передбачено.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: