Презентація моніторингу Академії української преси

Академія української преси запрошує на презентацію моніторингу теленовин за вересень 2014 року, яка відбудеться 16 жовтня о 10:30 у «Creative Space 12» 2-й поверх.

Академія української преси запрошує на презентацію моніторингу теленовин за вересень 2014 року, яка відбудеться 16 жовтня о 10:30 у «Creative Space 12» 2-й поверх (Київ, Михайлівський провулок 10/2).

Цим заходом Академія української преси продовжує серію зустрічей із журналістами та представниками міжнародних організацій, на яких будуть презентовані результати моніторингу провідних медіа України.

Мета моніторингу теленовин: – виявлення міри доступу політичних сил, персон та інститутів до мас-медіа; – дослідження стандартів висвітлення подій, рівня якості інформування населення під час передвиборчої кампанії. Фахівці АУП спільно з вченими Інституту соціології НАН України проводять контент-аналіз медіа з 2002 року.

Учасники презентації:

Валерій Іванов, президент Академії української преси», проф., д.ф.н.;

Наталя Костенко, завідувач відділу соціології культури і масової комунікації Інституту соціології НАН України, проф., д.с.н.;

Сергій Макеєв, завідувач відділу соціальних структур Інституту соціології НАН України, проф., д.с.н.

Свою участь прохання підтвердити Юлії Гузі, офіс-менеджеру АУП за тел: (044) 223 73 11, (063) 142 09 61 або електронною поштою info@aup.com.ua до 15 жовтня 16:00 2014 року.

Проведення дослідження стало можливим завдяки Програмі У-медіа та Міжнародного фонду «Відродження»

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу. Інформація, представлена на семінарі, є відповідальністю Академії української преси та не обов’язково відображає точки зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: