Анонс: прес-брифінг #КапелюхаНаВуха

15 жовтня 2016 року, початок прес-брифінгу об 12:00. Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) Просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон №6.

З нагоди Всесвітнього дня дитячої паліативної допомоги

15 жовтня 2016 року, початок прес-брифінгу об 12:00

Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ)

Просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон №6

14-15 жовтня 2016 року в рамках Всесвітнього дня дитячої паліативної допомоги відбудеться  всеукраїнський флеш-моб #КапелюхаНаВуха. Кожен небайдужий має нагоду одягнути шапку (або кепку, капелюха, панамку) на підтримку невиліковно хворих дітей в Україні та опублікувати своє фото в капелюсі на сторінці у соціальних мережах (FB та ВК) під хештегами  #КапелюхаНаВуха та #HatsOn4CPC, вимагаючи створення доступної та якісної паліативної допомоги в Україні, а також реєстрації дитячих форм знеболення.

Учасники прес-брифінгу:

Ірма Вітовська-Ванца, актриса театру та кіно,ініціаторка та продюсерка Соціального арт-проекту «Оскар і Рожева Пані», волонтерка

Лариса Самсонова, керівниця Реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями «Родина»

Лариса Лавренюк, керівниця Благодійного Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб»

Алла Антонова,  директорка напрямку роботи з дітьми та родинамиБлагодійний Фонд «Таблеточки»

Брацюнь Леся Петрівна, радник Міністерства охорони здоров’я України, експертка з паліативної допомоги

Ксенія Шаповал, менеджерка програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»

За даними МОЗ в Україні паліативної допомоги щорічно потребує 17 500 дітей. За статистикою ЮНІСЕФ ця кількість ще більша – до 70 000 дітей. Переважно це діти, які мають вроджені або набуті вади та потребують паліативної допомоги з моменту народження і стільки, скільки будуть жити.

Паліативна допомога для дітей – це комплексний підхід, що дозволяє поліпшити якість життя маленького пацієнта та членів його родини, які зіштовхнулися із невиліковною недугою.

Ситуація з дитячою паліативною допомогою в Україні залишається складною. «Золотий стандарт» знеболення – морфін у сиропі для дітей –  до сьогодні в Україні офіційно не зареєстрований.  На всю країну функціонує лише ОДНЕ дитяче паліативне відділення та чотири виїзних бригади. В той час, як для покриття базових потреб невиліковно хворих дітей та їхніх родин необхідна як мінімум одна бригада на область.

Організатори заходу:  Українська Асоціація паліативної допомоги дітям за підтримки програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження»,  Благодійного Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб», Благодійного фонду «Таблеточки», благодійного фонду Debra Ukraine, Реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями «Родина» та регіональних партнерів.

Акредитація на прес-брифінг до п’ятниці 14 жовтня, 17:00.

Контакти для ЗМІ:

Євгенія Савиченко, 0674039512, e.savychenko@gmail.com

Кожна дитина має право на дитинство!

Діти не мають страждати від болю!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: