Прес-конференція за підсумками реалізації проекту «Одеса – вікно в Європу»

15 березня 2010 року у приміщенні Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України відбудеться прес-конференція за підсумками реалізації проекту «Одеса – вікно в Європу».

Проект було реалізовано Одеською міською громадською організацією “Лицем до лиця” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” за сприяння управління освіти і науки, а також управління з питань європейської інтеграції, міжнародних відносин та зв’язків з Одеською діаспорою Одеської міської ради.

Учасники прес-конференції (представники ОМГО “Лицем до лиця”, управління освіти і науки, а також управління з питань європейської інтеграції, міжнародних відносин та зв’язків з Одеською діаспорою Одеської міської ради) повідомлять про заходи та основні результати проекту, спрямованого на популяризацію ідеї європейської ідентичності міста Одеси, Одеського регіону та на створення умов для впровадження демократичних стандартів управління містом.

Крім того, під час прес-конференції буде презентовано збірку статей “Одеса і Одещина в європейському вимірі”, видану ОМГО “Лицем до лиця”.

Початок прес-конференції о 12.00

Місце проведення: м. Одеса, пр-т Шевченка, 11.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (048) 700-76-75, 738-68-30, або e-mail: facetoface@gt.com.ua.

Контактна особа: Ганна Трепалюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: