Прес-конференція “Ув’язнені Україною – утримувані в ОРДЛО”

13 листопада о 14.00 у приміщенні інформаційного агентства “Главком” (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться презентація результатів дослідження становища в’язнів, які утримуються під вартою в ОРДЛО.

13 листопада о 14.00 у приміщенні інформаційного агентства “Главком” (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться презентація результатів дослідження становища в’язнів, які утримуються під вартою в ОРДЛО. Дослідження було проведено правозахисниками ГО Донбас СОС, Харківської правозахисної групи, ЛОПЦ «Альтернатива» та Громадського комітету захисту конституційних прав та свобод громадян за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Доповідь стосуватиметься становища в’язнів, що залишилися в УВП та СІЗО після захоплення окремих регіонів Донецької і Луганської областей членами незаконних збройних формувань. Вона містить резюме та дві частини. В першій розглядається правовий статус позбавлених волі в ОРДЛО, умови тримання їх під вартою, проблема переведення в’язнів в установи на контрольованій урядом території, повідомляється про правову допомогу, надану окремим в’язням та подаються результати аналізу порушень їхніх прав. В другій представлена інформація щодо більшості УВП та СІЗО в ОРДЛО. Головним джерелом інформації для написання доповіді стали безпосередні свідчення в’язнів.

Правозахисники не тільки представлять результати проекту, але й презентують спільні напрацювання – практичні кроки, які можуть сприяти розв’язання проблеми переведення в’язнів в установи виконання покарань на підконтрольній уряду території

Учасники:

• Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи;

• Наталія Мельник, експерт Донбас СОС з питань порушень прав людини;

• Євген Чекарьов, адвокат.

Контактна особа: Євген Захаров, 050 402 4064, zakharove@gmail.com 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: