Прес-конференція щодо презентації нового соціального проекту «Право на працю!» у Чернівцях

29 вересня 2010 року у м. Чернівці Конфедерація профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області проводить прес-конференцію з метою презентації нового соціального проекту «Право на працю!».

Проект підтримано Міжнародним фондом «Відродження» в рамках програми «Верховенство права». Термін його виконання -10 місяців, по травень 2011 року.

Загальний бюджет проекту становить 38 500 грн., з них фінансування від Міжнародного фонду «Відродження» складає 26 000 грн., власний внесок Конфедерації профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області – 12 500 грн.

Вперше на Буковині розробником та виконавцем проекту, що підтриманий Міжнародним фондом «Відродження», виступає профспілкова організація, яка згуртувала для його реалізації фахівців, експертів та практиків – представників органів влади, громадських організацій, наукового співтовариства.

Проблема, на вирішення якої спрямовано проект, непересічна, вона існує давно, вона болісна, вона зачіпає багатьох людей, але донині перебувала поза увагою громадськості. Це проблема дискримінації трудових прав громадян за віковою ознакою. Причому мова йде не про молодь, а про кожного третього працездатного громадянина – про тих, кому за 45! Ця проблема, особливо в умовах підвищення пенсійного віку в Україні, стає дедалі актуальнішою та гострою!

На прес-конференцію запрошуються журналісти друкованих та електронних засобів масової інформації Чернівецької області.

Місце проведення: приміщення Товариства «Знання» України, вулиця Штейнбарга 23, місто Чернівці

Початок прес-конференції: середа, 29 вересня 2010 року, о 15:00.

Контактна особа: Лідія Анциперова, (0372) 57-41-18

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: