Прес-конференція щодо початку реалізації проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області»

16 липня 2010 року у Луцьку відбудеться прес-конференція про початок реалізації проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області», що реалізовується Асоціацією захисту прав молоді Волині за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На прес-конференції буде оголошено про початок конкурсу мікропроектів «Громадська ініціатива в дії», йтиметься про заплановані заходи, які відбуватимуться в рамках проекту: надання мікрогрантів громадським організаціям та ініціативним групам Волинської області, проведення тренінгів «Написання проекту», «Фінансова та аналітична звітність в проектній діяльності», інституційна підтримка місцевих НУО, видання інформаційного довідника «Як реалізувати власну ініціативу? Корисні поради».

Для участі у прес-конференції запрошуються представники громадських організацій Волинської області, ініціативних груп, представники органів місцевого самоврядування, державної влади та ЗМІ.

* * *

Пресс-конференція відбудеться у місті Луцьку 16 липня 2010 року в приміщенні Волинського пресс-клубу за адресою: м. Луцьк, вул. Шевченка, 14.

Початок конференції об 11.00

Контактна особа: Гаврищук Андрій, gavruschyk@gmail.com, тел. (0332) 28-46-83, факс: (0332) 28-46-85

* * *

Метою проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області», що здійснюється Асоціацією захисту прав молоді Волині за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є вдосконалення механізму реалізації громадянських ініціатив на місцевому рівні у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: