Прес-конференція “Що приховує енергетичний сектор від українців?”

У понеділок, 12 квітня, у приміщенні інформаційного агентства "УНІАН" о 10:30 відбудеться прес-конференція на тему "Що приховує енергетичний сектор від українців?" за результатами дослідження, проведеного за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Учасниками прес-конференції будуть:

  • Олексій Орловський, директор програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”,
  • Галіб Ефендієв, регіональний координатор Центральної Азії та Кавказу Revenue Watch Institute,
  • Олена Вітер, директор аналітичного центру “Діксі Груп”,
  • а також представники неурядових організацій Азербайджану, Грузії та Киргизстану, що реалізовували аналогічні проекти у своїх країнах.

Дослідження проводилось в рамках ініціативи EITI (Extractive Industries Transparency Initiative) і містить аналіз законодавства про доступ до публічної інформації в сфері енергетики та результати експерименту щодо його практичного застосування.

Під час експерименту, який тривав протягом грудня 2009 – лютого 2010 року, в органи влади та державні компанії було надіслано більше 150 запитів з проханням надати дозволену законодавством інформацію. Кількість і зміст відповідей, а також найбільш поширені способи уникнення надання інформації і стали предметом аналізу експертів “Діксі Груп”. Його результати, а також рейтинг закритості органів влади та державних компаній в енергетиці будуть представлені під час прес-конференції.

Дослідження презентуватиметься у двох варіантах – українсько- та англомовному.

* * *

Проект реалізовується за підтримки програм “Посилення впливу громадянського суспільства” та “Схід-Схід: партнерство без корднонів” Міжнародного фонду “Відродження” .

Місія Міжнародного фонду «Відродження» – фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Детальніше: w.irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: