Прес-конференція «Розвиток системи надання паліативної допомоги дітям в Одеській області»

10 лютого 2010 року в м. Одесі відбудеться прес-конференція на тему «Розвиток системи надання паліативної допомоги дітям в Одеській області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

10 лютого 2010 року, напередодні Міжнародного Дня дітей, хворих на рак, що відзначатиметься 15 лютого 2010 року, в м. Одесі відбудеться прес-конференція на тему «Розвиток системи надання паліативної допомоги дітям в Одеській області».

Паліативна допомога – це система медичних, соціальних, психологічних заходів, метою яких є забезпечення максимально досяжної якості життя пацієнтів з невиліковними хворобами та членів їхніх родин шляхом усунення або зменшення розладів життєдіяльності та інших важких проявів захворювань, болю, фізичних та психічних страждань.

Світова практика підтверджує, що паліативна допомога є невід’ємною частиною якісної медичної допомоги, в тому числі, й дітям.

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” підтримала проект створення навчально-практичного центру паліативної допомоги на базі Одеської обласної дитячої клінічної лікарні у партнерстві з БФ “Пчелка” та Одеського державного медичного університету.

На базі цього навчально-практичного центру паліативної допомоги лікарі, медичні сестри, студенти медичного університету матимуть змогу отримати практичні та теоретичні знання з надання паліативної допомоги пацієнтам з обмеженим прогнозом життя.

У прес-конференції візьмуть участь:

  • проректор з міжнародних зв’язків, завідувач кафедри педіатрії №1 проф. Аряєв Микола Леонідович;
  • обласний гематолог, лікар Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Молодець Наталія Віталіївна;
  • головний педіатр управління охорони здоров’я та медицини катастроф Одеської обласної адміністрації Луневі Анна Петрівна;
  • координатор компоненту “Паліативна допомога” Міжнародного фонду “Відродження” Шаповал Ксенія;
  • голова робочої групи, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Одеської обласної Ради, головний лікар комунальної установи “Дитяча міська лікарня №1 ім. Бориса Резніка” Будяк Людмила Сергіївна;
  • президент благодійного фонду “Пчелка”, керівник проекту МФ “Відродження” “Створення навчально-практичного центру паліативної допомоги”  Павленко Олена Валеріївна.

Організатори: Благодійний Фонд “Пчелка”, Одеська регіональна організація Національного Союзу журналістів України.

Місце проведення: м. Одеса, проспект Шевченка 11.

Початок: о 12.00.

З питаннями звертайтеся, будь ласка, до президента благодійного фонду “Пчелка” Павленко Олени Валеріївни: 068 117 22 07.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: