Прес-конференція «Реформа системи місцевого самоврядування – необхідна умова модернізації країни»

17 березня 2010 року у Києві в ІА «УКРІНФОРМ» відбудеться прес-конференція «Реформа системи місцевого самоврядування - необхідна умова модернізації країни» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Реформа місцевого самоврядування в Україні – давно планувалася, однак так і не була проведена. Напередодні виборів до місцевих органів влади про реформу знову заговорили.

В чому нинішня актуальність реформи місцевого самоврядування? Які перешкоди для її здійснення були? Хто є зацікавленими учасниками цієї реформи нині? Як реформа може посприяти модернізації країни? Яким є стан нормативно-правової бази реформи?

На ці та низку інших запитань буде знайдено відповіді у ході прес-конференції: Реформа системи місцевого самоврядування – необхідна умова модернізації країни.

В її роботі візьмуть участь

  • Анатолій Ткачук (заступник Міністра регіонального будівництва та розвитку, голова правління ГО Інститут громадянського суспільства),
  • Володимир Нудельман (професор Київського національного університету будівництва і архітектури),
  • Салміна Інга Олексіївна (заступник начальника відділу політики доходів та подолання бідності
  • Пилипів Наталка (експерт Центру соціального партнерства та лобіювання при НаУКМА),
  • Галина Усатенко (президент Фонду «Європа ХХІ»).

Захід проходить в рамках проекту “Реформування системи місцевого самоврядування: розробка та сприяння прийняттю нормативно-правових актів для інтенсифікації реформи місцевого самоврядування в Україні” за сприяння Міжнародного Фонду “Відродження”.

Початок о 14.00

Місце проведення: Київ, вул.Б.Хмельницького, 8/16, Укрінформ

Контактна особа: Чекмишева Радослава, PR-менеджер Фонду “Європа ХХІ”, radusya@bigmir.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: