Прес-конференція «Просування реформ в Україні: від дискусії до дій»

29 березня о 12.00 Лабораторія законодавчих ініціатив проводить прес-конференцію в агентстві «ІМК» (вул. Богдана Хмельницького, 17/52-а, бізнес-центр «Леонардо») на тему «Просування реформ в Україні: від дискусії до дій».

Учасники: Ігор Когут (Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив), Ігор Коліушко (Голова Правління Центру політико-правових реформ), Віталій Тесленко (Виконавчий директор ВГО «Комітет Виборців України»), Юлія Тищенко (Голова Правління Українського незалежного центру політичних досліджень), Ольга Айвазовська (Голова Правління ВГО «Громадянська мережа ОПОРА»).

На заході буде презентована «Дорожня Карта Реформ» – унікальний документ, в якому зібраний комплекс найактуальніших змін в політиці, економіці, інфраструктурі, гуманітарній, інформаційній та інших сферах суспільного життя України. Авторами Карти стало більш ніж 40 провідних українських експертів та науковців. «Дорожня карта реформ» ґрунтується на масштабному дослідженні «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ», громадські обговорення якого пройшли в 9 регіонах України та Києві.

Крім того, на прес-конференції будуть підведені підсумки Національного консиліуму Мережі підтримки реформ, який пройшов на початку березня в Києві і зібрав понад 180 представників громадянського суспільства, місцевого самоврядування, політичних партій, провідних аналітичних центрів, наукових інституцій та ЗМІ з усієї України. На заході були обговорені ключові реформи в державі та механізми їх реалізації, визначені перспективи громадської співпраці в сфері втілення в життя описаних змін.

Інформацію про проект та повні тексти досліджень «Дорожня Карта Реформ» та «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» можна знайти на веб-сайті Лабораторії законодавчих ініціатив: http://parlament.org.ua. Ініціатива здійснюється за підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER) та Міжнародного фонду «Відродження».

За додатковою інформацією та з пропозиціями звертайтеся за телефоном: +38 (044) 531 37 68 або пишіть на адресу: kateryna@laboratory.kiev.ua (контактна особа – Катерина Сідаш, програмний координатор Лабораторії законодавчих ініціатив).

З приводу розміщення матеріалів у ЗМІ пишіть на адресу vs@laboratory.kiev.ua (контактна особа – В’ячеслав Шрамович, менеджер по зв’язках з громадськістю Лабораторії законодавчих ініціатив).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: