Прес-конференція, присвячена виходу тижневика “УНІАН-Євроінтеграція”

7 квітня, у конференц-залі агенції "УНІАН" (вул. Хрещатик, 4) відбулася прес-конференція, присвячена виходу нового інформаційно-аналітичного тижневика "УНІАН-Євроінтеграція", що здійснюється за фінансової та експертної підтримки Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ)

“Ми мусимо донести до кожного громадянина України зміст євроінтеграції, розповісти, які переваги отримає кожен громадянин, які програми можуть бути задіяні в Україні, які є ризики в питаннях євроінтеграції”

 

7 квітня, у конференц-залі агенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4) відбулася прес-конференція, присвячена виходу нового інформаційно-аналітичного тижневика “УНІАН-Євроінтеграція”, що здійснюється за фінансової та експертної підтримки Міжнародного фонду “Відродження” (МФВ).

На думку виконавчого директора МФВ Євгена БИСТРИЦЬКОГО, випуск тижневика “УНІАН-Євроінтеграція” — це перший інформаційний тезаурус, цілісна картинка з мозаїки даних про процес євроінтеграції, в який Україна входить досить активно.
МФВ започатковано програму “Європейської інтеграції”, і тільки цього року на неї виділено близько 1 млн. дол. США.

Політолог Олександр ДЕРГАЧОВ зазначив, що фахівці та журналісти мають допомогти пересічному українцю стати більш обізнаним з процесами європейської інтеграції, і саме сьогодні треба серйозніше говорити про те, навіщо Україна йде в Європу.

Менеджер “Європейської програми” МФВ Ірина СОЛОНЕНКО сказала, що нині одним з найважливіших напрямків є підвищення обізнаності громадян з питань європейської інтеграції. По-перше, це переведення дискусії про євроінтеграцію з площини високої політики у площину повсякденного життя, у площину того, що Україна має досягнути конкретних критеріїв, стандартів, прийняти цінності, що поширені в Європейському Союзі. По-друге, треба показати, наскільки важливою є роль громадянського суспільства в процесі євроінтеграції.

За словами редактора тижневика “УНІАН-Євроінтеграція” Альбіни ТРУБЕНКОВОЇ, дуже образливою є ситуація, коли в Україні не розуміють, що відбувається в Євросоюзі, не знають про те, що в Європейському парламенті відбуваються потужні дебати щодо України, і тому потрібно змінити ситуацію, інформувати громадян про те, що відбувається в ЄС, як саме європейські політики, чиновники Євросоюзу реагують на певні події в Україні

Проект “УНІАН-Євроінтеграція” виходитиме щочетверга і буде розміщений у відкритому доступі на сайті УНІАН www.unian.net. 30-сторінковий тижневик міститиме інформаційні та аналітичні матеріали щодо динаміки процесів, які відбуваються у відносинах між Україною та структурами Європейського союзу.

Контактні особи:

 

Ірина Солоненко

Менеджерка Європейської програми

Електронна пошта: Solonenko@irf.kiev.ua

 

Ганна Акопян

Асистентка Європейської програми

Електронна пошта:

Akopyan@ceis.kiev.ua

 

Телефон Факс: (044) 492 98 74/75

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: