Прес-конференція “Права людини в Україні. Звіт за 2004 рік”

Прес-конференція "Права людини в Україні. Звіт за 2004 рік" відбудеться 11 квітня (понеділок) о 9:15 в готелі "Русь", (синій зал, 2 поверх)

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує журналістів на
прес-конференцію та на Другий форум правозахисних організацій України “Моніторинг прав людини та основних свобод в Україні”.


Прес-конференція “Права людини в Україні. Звіт за 2004 рік” відбудеться 11 квітня (понеділок) о 9:15 в готелі “Русь”, (синій зал, 2 поверх).

Учасники прес-конференції презентують перший громадський комплексний моніторинг прав людини в Україні (близько 300 сторінок поділених на розділи по правах людини) та розкажуть про плани правозахисників на майбутнє.

У прес-конференції приймуть участь: Євген Захаров, Голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини, співголова Харківської правозахисної групи; Володимир Яворський, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини.

Відкриття Другого Форуму правозахисних організацій “Моніторинг прав людини та основних свобод в Україні” відбудеться 11 квітня (понеділок) о 10:00, в готелі “Русь”, вул. Госпітальна, 4 (перший поверх, конференц-зал).

На відкритті виступлять: Євген Захаров, Голова правління УГСПЛ, співголова Харківської правозахисної групи, Володимир Яворський, виконавчий директор Української гельсінської спілки з прав людини, Джон Гербст, посол США в Україні, Геннадій Удовенко, Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, Стефан Уриту, Голова Гельсінського комітету Молдови, Олег Гулак, Представник Білоруського Гельсінського комітету, Олексій Каратаєв, Міжнародна Ліга захисту прав людини,

Цей захід організований Українською Гельсінською спілкою з прав людини та проводиться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Міжнародного фонду “Відродження” з метою обговорення й визначення напрямків спільної діяльності правозахисних організацій щодо моніторингу прав людини та основних свобод в регіонах та країні в цілому, вироблення стратегії співробітництва правозахисних організацій на найближчий рік.

У роботі Форуму візьмуть участь понад 150 представників правозахисних організацій з усіх регіонів України, міжнародних правозахисних організацій (Human Rights Watch, Міжнародна амністія, Міжнародна Гельсінська Федерація за права людини), Гельсінських комітетів Росії, Білорусі та Молдови, міжнародні консультанти і представники: донорських організацій, дипломатичного корпусу, партнерських структур із країн Центральної і Східної Європи, а також іноземні громадські діячі, гості й журналісти.

Програма Форуму доступна на сторінці http://www.rupor.org/index.php?id=1110981886

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: