Прес-конференція: Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС

Прес-конференція відбудеться 9 листопада 2016 року, о 15.00-15.40 год. у приміщенні Українського кризового медіа-центру за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Український дім).

Платформа громадянського суспільства Україна – ЄС (ПГС) запрошує взяти участь у прес-конференції, присвяченій 3-му засіданню Платформи, яка пройде у м. Києві 8-9 листопада 2016 р.

Прес-конференція відбудеться 9 листопада 2016 року, о 15.00-15.40 год. у приміщенні Українського кризового медіа-центру за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Український дім).

Під час прес-конференції співголови Платформи громадянського суспільства Альфредас Йонушка, член Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК), генеральний директор Торгово-промислової та ремісничої палати Шауляю, та Григорій Осовий, Голова Федерації профспілок України, представлять результати 3-го засідання ПГС, зокрема оцінку громадянським суспільством прогресу в імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також головні положення спільної декларації за підсумками засідання ПГС.

У прес-конференції також візьмуть участь співдоповідачі тематичних доповідей ПГС, якіпредставлять їх основні висновки:

  • Регулювання ринку праці в ЄС та Україні: спільні риси і відмінності. Адаптація трудового законодавства України до законодавства ЄС.
  • Антидискримінаційне законодавство та практика застосування: права вразливих груп у контексті Угоди про асоціацію.

Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС – орган громадянського суспільства, створений у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію. Згідно з положеннями Угоди ПГС є двостороннім органом, що складається з представників громадянського суспільства України і членів Європейського економічного і соціального комітету.

Контакти для акредитації:
Ел. пошта: eu.ua.platform@gmail.com.

Засідання Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС відбувається за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується ЄС, виконується Міжнародним Фондом «Відродження» і спрямований на посилення ефективності участі громадськості в євроінтеграційних реформах через зміцнення двох громадських платформ, що діють в сфері європейської інтеграції України – Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: