Прес-конференція «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська»

28 листопада 2018 р. об 11.00 в приміщенні Кризового медіа-центру "Сіверський Донець" запрошуємо до участі в прес-конференції про результати реалізації проекту «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська»

Запрошуємо до участі в прес-конференції про результати реалізації проекту «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська», який виконується ГО «Фонд громад «Знання і справедливість» в рамках програмної ініціативи: «Права людини та правосуддя» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», яка відбудеться:

28 листопада 2018 р. об 11.00 в приміщенні Кризового медіа-центру “Сіверський Донець” за адресом: проспект Центральний, 54 , м. Сєвєродонецьк.

Під час заходу відбудеться не тільки презентація досліджень та результатів діяльності комунікаційних та просвітницьких майданчиків, громадського моніторингу виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки Лисичанської міської ради, як заходів проекту. Під час зустрічі ми хочемо поділитись і планами продовження співпраці із поліцією та місцевою владою, розпочавши у формі «круглого столу» «Діалоги безпеки» як координаційний інструмент співпраці громадських організацій та ініціатив Луганщини в сфері Community Policing, в т.ч і через реалізацію проекту “Співпраця безпеці Лисичанська», який виконується ГО «Міст 3.10» в рамках програми «Розбудова та посилення взаємодії громади й поліції» за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру ПРООН. Спільні координуючі дії громадських активістів Луганщини дозволять створити дієвий та успішний майданчик співпраці громад, місцевої влади та поліції у справі утвердження безпеки та розвитку стосунків Community policing в містах Східного Донбасу та регіоні. Запрошуємо до участі та висвітленні заходів!

Додаток: публікація: «Час на зміни».

Модератор заходу: Федик Павло, місцевий експерт проекту, РhD з економіки

Аккаунт проекту у Facebook : https://www.facebook.com/groups/SpailnoBezpeka/

Ютуб-канал матеріалів: https://www.youtube.com/channel/UCqX8mEed9YJH3OGIXc-eOtA

Координатор проведення заходу: Сельницька Ірина Дмитрівна, 0955513531, 0972633429, tu4ka66@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: