Прес-конференція “Легальний обіг наркотиків в законодавчих кайданах”

27 січня 2006 р. Всеукраїнська Рада Захисту Прав та Безпеки Пацієнтів проводить прес-конференцію на тему: Висвітлення існуючої ситуації, що склалося у сфері обігу наркотиків в Україні.На прес-конференцію запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України, Комітету  контролю за наркотиками МОЗ України, Представники СБУ, МВС,  фахової  громадськості. Прес-конференція відбудеться в приміщенні  Інформаційної Агенції "Укрінформ", за адресою: вул. Б.Хмельницкого, 8/16, поверх 2.  Початок о 14:00.

27 січня 2006 р. Всеукраїнська Рада Захисту Прав та Безпеки Пацієнтів проводить прес-конференцію на тему: Висвітлення існуючої ситуації, що склалося у сфері обігу наркотиків в Україні.
На прес-конференцію запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України, Комітету  контролю за наркотиками МОЗ України, Представники СБУ, МВС,  фахової  громадськості. Прес-конференція відбудеться в приміщенні  Інформаційної Агенції “Укрінформ”, за адресою: вул. Б.Хмельницкого, 8/16, поверх 2.  Початок о 14:00.

Світлана Іванченко, координатор програми “Зменшення шкоди від уживання наркотиків”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: ivanchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: