Прес-конференція “Хто і чому приховує інформацію про місцеві бюджети?”

4 грудня 2009 року в Тернополі у приміщенні Тернопільського прес-клубу відбудеться прес-конференція, мета якої поінформувати громаду міста про результати направлення перших запитів до органів місцевої влади щодо відкритості інформації про прийняття та виконання місцевих бюджетів.

Прес-конференція відбудеться у рамках проекту “Громадський моніторинг відкритості органів місцевої влади Тернопільської області в сфері місцевих бюджетів” програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”

У прес-конференції візьмуть участь:

  • голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда;
  • керівник проекту “Громадський моніторинг відкритості органів місцевої влади Тернопільської області в сфері місцевих бюджетів” Володимир Ханас;
  • експерти проекту Богдан Малиняк та Руслан Кулик;
  • голова ТМО “Нівроку” Олександр Домбровський.

Початок о о 10.00

Місце проведення: м. Тернопіль, Тернопільський прес-клуб, бул. Шевченка, 23 (вхід із двору вул. О. Кульчицької)

Контакти виконавців проекту:

Володимир Ханас,+ 38096 2104076, http://khanas.livejournal.com

Думки викладені під час цього заходу є винятковою відповідальністю ТМО “Нівроку” та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду “Відродження”.

Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” створене та зареєстроване у березні 2003 року. Основною метою діяльності об’єднання є пропаганда та розвиток мистецтва в Україні в усіх його багатогранних проявах, задоволення та захист соціальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших інтересів молоді, сприяння прогресивним культурним та соціальним перетворенням в регіоні та в країні в цілому.

Серед пріоритетів ТМО “Нівроку” також відродження та збереження культурних надбань краю, сприяння розвитку туризму, відродження національної гордості та самосвідомості громадян, участь громадян, особливо молоді, в управлінні справами місцевої громади.

Мар’яна Мазур, асистент програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 
eлектронна пошта: mazur@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: