Прес-конференція «Індикатор цивілізованості суспільства – ставлення до дітей та важкохворих»

14 жовтня 2010 року Луганський обласний благодійний фонд імені Юрія Єненка з нагоди Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги «Поділяючи турботу» проводить прес-конференцію «Індикатор цивілізованості суспільства – ставлення до дітей та важкохворих».

Мета – привернення уваги влади, громадськості, медичної спільноти та бізнесових структур до проблем невиліковних хворих.

До участі запрошуються: представники ЗМІ, представники Управлінь ЛОДА з охорони здоров’я, з питань соціального захисту населення, у питаннях молоді, сім’ї та спорту, у справах релігій, Луганського державного медичного університету, Луганського національного педагогічного університету, медичних училищ, Товариства Червоного Хреста, благодійних та інших громадських організацій, представники бізнесових структур.

У прес-конференції візьмуть участь та нададуть інформацію:

  • заступник начальника ГУ ОЗ ЛОДА Бунєєв Г.М. – з питань стану, потреб та перспектив розвитку хоспісної та паліативної допомоги в Луганському регіоні;
  • головний позаштатний спеціаліст з паліативної та хоспісної допомоги ГУ ОЗ ЛОДА Єненко О.Ю. – з питань діяльності ЛОБФ в сфері паліативної допомоги на сучасному етапі;
  • начальник відділу ГУ праці та соціального захисту населення ЛОДА Шаповалова Н.С. – з питань надання соціальної допомоги паліативно хворим;
  • отець В’ячеслав – з питань духовної підтримки важкохворих та їх рідних;
  • керівник проекту «Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги – на розвиток допомоги важкохворим Луганщини» Заливна Л.М. – щодо заходів ЛОБФ з нагоди Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги;
  • начальник управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради Маслов Є.О. – щодо ролі органів місцевого самоврядування в розвитку паліативної допомоги; завідувачка гематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні Руденко Тетяна Григорівна – з питань надання паліативної допомоги хворим дітям.

Учасникам будуть видані роздаткові матеріали.

Місце проведення прес-конференції: Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. М. Горького (вул. Совєтська, 78)

Час проведення: 11.00-12.00

Контактна особа: Єненко Олена, тел.63-70-10, 65-49-04

Заходи до Дня хоспісної та паліативної допомоги в регіоні здійснюється за підтримки програми “”Громадське здоров’я» (компонент «Паліативна допомога») Міжнародного фонду “Відродження” в межах проекту «Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги – на розвиток допомоги важкохворим Луганщини».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: