Прес-конференція громадських організацій “Статистика УБНОН МВС і об’єктивна реальність”

28 листопада о 14.30 в Інтерфакс-Україна відбудеться прес-конференція громадських організацій "Статистика УБНОН МВС і об’єктивна реальність" за результатами прес-туру "Програма зменшення шкоди в контексті сучасної наркополітики України". Дослідивши динаміку боротьби держави з наркотиками та ВІЛ/СНІД, організатори прес-туру, експерти та журналісти проаналізували діяльність правоохоронних органів з точки зору впливу на здоров’я населення. Прес-тур відбувся 10 листопада 2006 року, громадська ініціатива "Об’єктивна реальність" провела для його учасників тематичну екскурсію столицею та її околицями у пошуках підтверджень чи спростувань фактів, приведених у статистичному звіті УБНОН ГУ МВС м. Києва.

28 листопада о 14.30 в Інтерфакс-Україна відбудеться прес-конференція громадських організацій “Статистика УБНОН МВС і обєктивна реальність” за результатами прес-туру “Програма зменшення шкоди в контексті сучасної наркополітики України”. Дослідивши динаміку боротьби держави з наркотиками та ВІЛ/СНІД, організатори прес-туру, експерти та журналісти проаналізували діяльність правоохоронних органів з точки зору впливу на здоров’я населення.

Прес-тур відбувся 10 листопада 2006 року, громадська ініціатива “Об’єктивна реальність” провела для його учасників тематичну екскурсію столицею та її околицями у пошуках підтверджень чи спростувань фактів, приведених у статистичному звіті УБНОН ГУ МВС м. Києва.

Олена Кучерук, Координатор полісі-компонента програми “Зменшення шкоди”
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: kucheruk@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема 44, оф. 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: