Прес-конференція «Громадська підтримка візового діалогу Україна-ЄС»

10 вересня 2010 року о 10.30 в інформаційній агенції УНІАН (Київ) відбудеться прес-конференція громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» на тему «Громадська підтримка візового діалогу Україна-ЄС».

Як мобілізувати ширшу підтримку в країнах-членах ЄС з метою скасування віз для громадян України? Які внутрішні реформи є пріоритетом? Як скористатись інструментами «Східного партнерства» для лібералізації візового режиму? Яке місце посідає Україна на «візовій карті» Європейського Союзу? Відповідям на ці та інші питання присвячена прес-конференція громадської ініціативи «Європа без бар’єрів», що відбудеться 10 вересня 2010 року о 10.30 в конференц-залі інформаційного агентства УНІАН.

Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України та громадська ініціатива «Європа без бар’єрів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» презентують результати проекту, спрямованого на формування тактики і стратегії руху до безвізового режиму країн «Східного Партнерства» (СхП), зокрема й України, у відносинах з Європейським Союзом.

Започаткована співпраця з Центром європейської політики (Брюссель) і Європейською ініціативою стабільності (Брюссель-Берлін-Стамбул) сприяє перетворенню громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» у міжнародний проект, що має достатні експертні та лобістські ресурси.

Буде презентовано публікацію «Безвізова Європа для країн Східного партнерства: шляхи досягнення», в рамках якої пропонуються фахові рекомендації для України та інших країн «СхП» щодо виконання технічних, правових, політичних завдань, спрямованих на досягнення норм та критеріїв безвізової країни у відносинах з ЄС.

Також вперше в Україні буде представлена статистика видачі віз ЄС громадянам України за 2009 рік із коментарями незалежних експертів.

Учасники прес-конференції:

Ірина Сушко, керівник ГІ «Європа без бар’єрів», Ірина Солоненко, Міжнародний фонд «Відродження», Олександр Сушко, провідний експерт ГІ «Європа без бар’єрів», Олексій Врадій, експерт Центру миру, конверсії та зовнішньої політики України.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 4, Інформаційне агентство УНІАН

Початок реєстрації: 10:00, закінчення реєстрації: 10:30

Контакти: тел. 044 2386843, iryna_sushko@ukr.net

Громадську ініціативу «Європа без бар’єрів» створено у 2008 році на основі однойменного всеукраїнського консорціуму громадських організацій та аналітичних центрів з метою консолідації зусиль громадських активістів та експертів, спрямованих на усунення перешкод свободи пересування в Європі. Сайт: www.novisa.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: