Прес-конференція «Доступ громадськості до Генеральних планів міст України»

29 січня 2010 року об 11.00 у Всеукраїнському прес-центрі при Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему: «Доступ громадськості до Генеральних планів міст України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Організатор – Східноукраїнський центр громадських ініціатив (http://www.totalaction.org.ua/). Під час заходу буде оприлюднено результати проведеного громадського дослідження доступності для громадськості генеральних планів 70 міст України – обласних центрів та туристичних міст.

У заході візьмуть участь Юлія Ращупкіна, голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив, керівник проекту; Богдан Бондаренко, член Ради Східноукраїнського центру громадських ініціатив, експерт з юридичних питань; Віктор Філіпповський, експерт із питань містобудування.

До участі у заході запрошені також представники органів державної влади, у компетенції яких знаходиться вирішення питання закритості Генеральних планів міст.

Захід проводиться Східноукраїнським центром громадських ініціатив у рамках проекту «Через доступ до Генпланів – до містобудування без корупції». Проект має на меті вирішити проблему незаконного обмеження доступу до генеральних планів міст України та їх картографічних складових грифами “Для службового користування” (ДСК) та “Таємно”.

Ініціативу Східноукраїнського центру громадських ініціатив було підтримано у рамках програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти: Юля Ращупкіна – голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив тел.: 0676409440 , e-mail: zahyst@gmail.com , http://www.totalaction.org.ua/ .

Адреса Укрінформу: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. “Театральна”).

Контактні телефони: 279-22-42, 279-00-05.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: