Прес-конференція «Чи здійснює Україна євроінтеграційні реформи? – Погляд експертів»

9 липня 2010 року (п’ятниця) о 12.30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4) розпочнеться прес-конференція на тему «Чи здійснює Україна євроінтеграційні реформи? – Погляд експертів».

Під час прес-конференції керівники провідних українських аналітичних центрів говоритимуть про те, чи виконує Україна реформи, передбачені Порядком денним асоціації (ПДА) Україна-ЄС.

Учасники прес-конференції:

  • Юлія Тищенко, Керівник програм розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД),
  • Ігор Бураковський, Директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД)
  • Ігор Коліушко, Голова Правління Центру політико-правових реформ (ЦППР)
  • Олександр Сушко, Директор Інституту євроатлантичного співробітництва

 

Перший етап громадського моніторингу дій влади проводився в рамках реалізації проекту «Виконання Порядку денного асоціації (ПДА) між Україною і ЄС: експертний погляд» протягом березня-червня 2010 року. Проект виконує Консорціум українських аналітичних центрів у складі Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД), Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) та Центру політико-правових реформ (ЦППР). Медійну підтримку надає МГО “Інтерньюз-Україна”.

Проект здійснюється за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Моніторинг дій влади відбувається у співпраці з Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

Реєстрація представників ЗМІ на прес-конференції – за телефоном 067 243 63 55 або за адресою osushytska@internews.ua (Ольга Сушицька, Інтерньюз-Україна).

Довідка

Порядок денний асоціації Україна-ЄС (ПДА) – це базовий документ, що регулює відносини між Україною та ЄС до набуття чинності нової Угоди про асоціацію. Він визначає ключові пріоритети реформ, яким Україна має приділити увагу задля того, щоб скористатися можливостями поглибленої співпраці з ЄС. Практична мета ПДА полягає у чіткому визначенні пріоритетів, які вимагають негайних дій ще до офіційного підписання Угоди про асоціацію.

Більше інформації:

Блог проекту – www.es-ukraina.blogspot.com

Wikipedia : Громадський моніторинг Порядку денного асоціації Україна-ЄС

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: