Прес-брифінг: Результати тестування учасників АТО на гепатит С

13 жовтня 2015 року, о 10.00, у приміщенні Українського кризового медіа - центу (вул. Хрещатик, 2, в Українському домі) відбудеться прес-брифінг, під час якого будуть оприлюднені ключові результати всеукраїнського тестування на гепатит С учасників АТО.

13 жовтня 2015 року, о 10.00, у приміщенні Українського кризового медіа – центу (вул. Хрещатик, 2, в Українському домі) відбудеться прес-брифінг, під час якого будуть оприлюднені ключові результати всеукраїнського тестування на гепатит С учасників АТО.

У липні-вересні 2015 року вперше у 23-х областях в України та м. Києві проводилося тестування декількох тисяч учасників АТО на базі майже 70 лікувальних та інших закладів Міноборони, МВС та МОЗ України.

– Як, від чого та хто має захищати захисників держави?

– Що можуть принести додому демобілізовані бійці, окрім важких спогадів і травм, та чи загрожує це загостренням епідемій соціально-небезпечних хвороб в Україні?

– Що робити далі людям, у яких виявлено небезпечну інфекцію або чи є шанс отримати сучасне лікування в Україні?

Відповіді на ці та інші запитання, а також інформативну статистику по результатах тестування напередодні Дня захисника України, можна буде дізнатися безпосередньо під час прес-брифінгу від:

  • уповноважених представників Міністерства оборони та МОЗ України;
  • представників офісу UNAIDS в Україні
  • фахівців Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні, що організував всеукраїнське тестування, та експертів компанії «TNS», яка проводила соціологічне опитування учасників;
  • пацієнтів, які вже розпочали лікування найбільш сучасними препаратами та тих, хто його досі очікує;
  • експертів, представників громадських та міжнародних організацій.

Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

***

Одним з пріоритетних напрямків діяльності МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» є боротьба з поширенням епідемії вірусного гепатиту С в Україні та забезпечення діагностики та лікування ВГС для уразливих груп та загального населення. У 2012 році Альянс- Україна ініціював всеукраїнську кампанію «Вимагаємо лікування», основною метою якої є розширення доступу до діагностики та лікування вірусного гепатиту С в Україні.

У 2015 році центр кращих практик з питань ВІЛ/СНІДу, наркозалежності та гепатитів при Альянсі- Україна впроваджує глобальну кампанію «Об’єднатися та подолати гепатит С: знай, тестуй, лікуй». Ця кампанія закликає об’єднуватися з метою підвищення обізнаності та мобілізації спільнот для забезпечення доступу до тестування, діагностики та лікування гепатиту С. http://www.aidsalliance.org.ua/hepc/

Контакти: Кравченко Наталія, (044) 490 54 85 (дод. 235), kravchenko@aidsalliance.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: