Прес-брифінг «Конституційна і судова реформи: можливості для України»

20 жовтня, о 10:30, в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2, Український Дім) відбудеться прес-брифінг відомого професора Центральноєвропейського університету Віктора Осятинського та Романа Куйбіди, заступник голови правління Центру політико-правових реформ на тему «Конституційна і судова реформи: можливості для України».

20 жовтня, о 10:30, в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2, Український Дім) відбудеться прес-брифінг відомого професора Центральноєвропейського університету Віктора Осятинського та Романа Куйбіди, заступник голови правління Центру політико-правових реформ на тему «Конституційна і судова реформи: можливості для України».

Під час брифінгу буде представлений погляд міжнародного експерта з конституційного права на сучасний стан судової системи України і процес підготовки змін до Конституції в частині судоустрою.

Питання для обговорення: яким є шлях очищення та перезапуску судової системи? Наскільки радикальним має бути оновлення судової гілки влади? Законодавчі умови реальної незалежності судової гілки влади.

 

Віктор Осятинський – професор Центральноєвропейського університету.  Має науковий ступінь у галузі права та соціології Варшавського університету і Польської академії наук. Викладав у багатьох американських і європейських університетах, у тому числі Колумбійському, Чиказькому та Стенфорді. Спеціалізується на порівняльному конституційному праві та питаннях прав людини.
У 1990-і роки пан Осятинський був співдиректором Центру з вивчення конституційного права в Чиказькому університеті. З 1980-х  брав активну участь в освітніх програмах, що стосуються алкоголю і медикаментозного лікування. Віктор Осятинський є автором більше ніж 25 книг з різних предметів, у тому числі історії соціальних і політичних ідей, конституціоналізму, проблем наркоманії та спорту.

Роман Куйбіда – Кандидат юридичних наук (2007), заступник голови правління Центру політико-правових реформ, доцент кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Брав участь в опрацюванні Національною комісією зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права Концепції вдосконалення судівництва для утвердження справедливого суду в Україні відповідно до європейських стандартів, підготовці проектів нового Кримінального процесуального кодексу України, Закону України «Про доступ до судових рішень»; Кодексу адміністративного судочинства України і нового Цивільного процесуального кодексу України; у підготовці до другого читання проектів п‘яти законів в рамках „малої судової реформи”. Був членом міжвідомчої робочої групи з підготовки проектів Законів України „Про систему органів досудового розслідування і статусу слідчих” та „Про прокуратуру”.

Контакти: Костянтин Гришко, МФ «Відродження», gryshko@irf.ua, 050 444 55 97

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: