Прес-анонс: У Первомайську презентують роботу Центру правової допомоги ромам

У місті Первомайськ Миколаївської області 21 рудня 2016 року відбудеться прес-конференція, під час якої громаді та представникам влади презентують перші результати роботи місцевого Центру правової допомоги ромам.

У місті Первомайськ Миколаївської області 21 рудня 2016 року відбудеться прес-конференція, під час якої громаді та представникам влади презентують перші результати роботи місцевого Центру правової допомоги ромам. 

До участі у прес-конференції запрошені громадські активісти, правозахисники, представники міської, районної влади та ЗМІ.

Під час зустрічі її організатор – Первомайський міськрайонний благодійний фонд ромів «Ніво дром» – представить   роботу Центру з надання правової допомоги ромам Первомайщини, який розпочав свою діяльність у жовтні 2016 року.

Робота Центру є одним з етапів проекту «Організація надання первинної правової допомоги ромському населенню м. Первомайська і Первомайського району», який «Ніво дром» реалізує за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження». Основна задача Центру – покращити умови життя місцевих ромів та інтегрувати їх у суспільство, надаючи безоплатну первинну правову допомогу та залучаючи органи місцевого самоврядування до спільного пошуку шляхів вирішення проблем ромської громади.

«Комплексна допомога ромам може бути ефективною лише за умов тісної взаємодії з відповідними державними структурами. Налагодження таких стосунків – одне з завдань зустрічі, – зауважує керівник ГО «Ніво дром» та проекту Руслан Болеско. – Тому на прес-конференцію запрошені міський голова м. Первомайська, голова Первомайської райдержадміністрації, представники пенсійного фонду, управління соцзахисту, медичних закладів».

Організатори познайомлять присутніх з результатами вже проведеної роботи та інформують про наступні кроки задля поліпшення соціальних умов, підтримки малозабезпечених і багатодітних ромських сімей міста та району.

Структура заходу:

  1. Доповідь про Ромську стратегію 2020 та практичні дії щодо її реалізації на місцевому рівні з боку місцевої влади та ГО «Ніво дром».
  2. Презентація роботи Центру правової допомоги ромам.
  3. Правова інформація щодо оформлення ідентифікаційних документів, субсидій, різних видів соціальної допомоги (при народженні дитини, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, людям похилого віку).
  4. Виступи присутніх, дискусія, відповіді на запитання.

Спікери:

Руслан Болеско – голова ПМБФР «Ніво дром», керівник Центру правової допомоги.

Віктр Зосімов – заступник голови ПМБФР «Ніво дром».

Василь Болеско, Ірина Христенко – юристи Центру правової допомоги.

Час заходу: 21 грудня 2016 р., початок об 11.00.

Місце проведення: м. Первомайськ, малий зал міськвиконкому.

Контакти: Руслан Болеско, т. (067) 315 53 75, (095) 574 14 90; nivodrom@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: