Прес-анонс «Паліативна допомога дітям: від розуміння до реальних дій»

Прес-конференція відбудеться 29 жовтня 2015 року о 14.30 в ауд. 224 Чернігівського національного технологічного університету (вул. Шевченка, 95) за підсумками реалізації проекту “Паліативна допомога дітям: від розуміння проблеми до реальних дій”.

Прес-конференція відбудеться 29 жовтня 2015 року о 14.30 в ауд. 224 Чернігівського національного технологічного університету (вул. Шевченка, 95) за  підсумками реалізації проекту “Паліативна допомога дітям: від розуміння проблеми до реальних дій”.

Організатором проекту є: громадська організація “Чернігів Європейський” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою прес-конференції є підведення підсумків реалізації проекту «Паліативна допомога дітям: від розуміння до реальних дій».

На прес-конференції будуть підняті питання про значення паліативної допомоги для тяжкохворих дітей, про особливості проведення просвітницької роботи для громади м. Чернігова щодо розуміння «паліативної допомоги», про проблеми та перспективи розвитку паліативної допомоги в м. Чернігові. Учасники зможуть ознайомитися з результатами проведення благодійних заходів з метою адресної допомоги на придбання ліків онкологічнохворим дітям – Свиридовичу Артему та Нікогді Артему.

Учасники заходу (партнери):

  • Міжнародний фонд «Відродження»
  • ГО «Чернігів Європейський» – голова  Гайдай Г. А.
  • Чернігівська обласна дитяча лікарня – онкогематолог Сила Л. В.
  • Чернігівський національний технологічний університет – ректор Шкарлет С. М.
  • ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ – директор Остапенко Л. А.
  • Чернігівський міський центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді – директор Кузнецова-Молодчая Т. С.

Мета проекту «Паліативна допомога дітям: від розуміння проблеми до реальних дій»  –  сформувати новий формат мислення громади м. Чернігова щодо розуміння проблем сімей, що мають дітей з онкологічними захворюваннями та потребують паліативної допомоги; залучити громаду м. Чернігова для збору коштів на придбання медичних препаратів для дітей, які мають онкологічні захворювання.

 Проект здійснюється ГО «Чернігів Європейський» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Чернігівського національного технологічного університету, ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ, Чернігівського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Контакти: Децюк Тетяна Миколаївна, 093-39-821-64

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: