Прем’єра документальної стрічки «Відторгнення. Битва за Україну»

5 червня 2015 року о 19.00 в кінотеатрі «Кінопанорама» (за адресою м. Київ, вул. Шота Руставелі, 19, велика зала) відбудеться показ стрічки «Відторгнення. Битва за Україну».

5 червня 2015 року о 19.00 в кінотеатрі «Кінопанорама» (за адресою м. Київ, вул. Шота Руставелі, 19, велика зала) відбудеться показ стрічки «Відторгнення. Битва за Україну».

Стрічка присвячується першому етапові дестабілізації Донбасу, на перший погляд, мирного періоду, в якому, були посіяні зерна майбутньої війни. Крім висвітлення періоду березня-травня 2014 року, до початку активної фази АТО та серйозних бойових дій в стрічці також обговоренні погляди, думки, різних людей які були учасниками (а багато хто – і жертвами) тих подій. Це здебільшого місцеві активісти Донецька, Луганська, Слов’янська, Краматорська, Харкова, Лисичанська та інших міст, а також лутугинські проукраїнські партизани, луганські міліціонери, які не зрадили присязі. Автори стрічки також порівнюють збройний конфлікт на Донбасі з іншими «замороженими конфліктами» та «гарячими точками» на пострадянському просторі, з допомогою розповідей, інтерв’ю учасників та знавців подій минулих років в Абхазії та Південній Осетії, Чечні, Придністров’ї.

Фільм створений спільними зусиллями Київського Будинку Прав Людини (мережа Будинків Прав Людини об’єднує 90 організацій з 13 країн Східної Європи, Балкан, Південного Кавказу, Західної Європи, Східної Африки та Африканського Рогу) , ГО «Центр Громадянських Свобод», інтернет-каналу Ukrlife.tv та ініціативи Євромайдан SOS за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У заході презентації стрічки візьмуть участь герої фільму, його автори, запрошені також представники міністерств та органів місцевої влади, посольств, міжнародних та громадських неурядових організацій.

Після показу фільму відбудеться його обговорення.

Контакти: Альберт Заславський, Київський Будинок Прав Людини, моб.тел.:+380671687112

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: