Представників ромської меншини планують забезпечити житлом

Програма “Рома України” та програма "Схід-Схід: партнерство без кордонів" Міжнародного фонду “Відродження” готують проект, спрямований на забезпечення житлом представників ромської меншини

Програма “Рома України” та програма “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження” готують проект, спрямований на забезпечення житлом представників ромської меншини. Про це повідомила менеджер програми Наталя Кияк у коментарі агентству “Укрінформ”.

За її словами, зараз ініціатори проекту вивчають досвід румунських колег зі зведення будинків для представників ромського населення, щоб ефективно використати його в Україні. “Проблема житла для ромів стоїть дуже гостро, тому ми не хочемо втрачати часу та плануємо розпочати проект вже 2012 року”, – сказала вона.

За інформацією Наталі Кияк, нині в Україні мешкає 300-400 тис. представників ромської меншини. Найбільша кількість громад проживає на Закарпатті й Одещині. Саме там роми живуть найбідніше й потребують допомоги.

Контакти: “Рома України”, Наталя Кияк, (044) 461 95 00, kyyak@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: