Представників різних конфесій запрошують на конференцію з паліативної допомоги

30 січня – 1 лютого в Києві відбуватиметься міжконфесійна конференція “Роль церков і релігійних організацій у розвитку та наданні паліативної допомоги в Україні”

30 січня – 1 лютого в Києві відбуватиметься міжконфесійна конференція “Роль церков і релігійних організацій у розвитку та наданні паліативної допомоги в Україні”. Захід проводить ВГО “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” за сприяння програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Офіційне відкриття заходу відбудеться 30 січня о 10:00 у конференц-залі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова (вул. Пирогова, 9, 2-й поверх). Учасників конференції благословлять патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет і архієпископ Української греко-католицької церкви Любомир (Гузар).

Тема конференції охоплює духовні аспекти паліативної допомоги, діяльність духовних осіб у міждисциплінарній групі фахівців паліативного відділення (хоспісу), релігійні потреби осіб із невиліковною недугою наприкінці життя, питання евтаназії тощо.

До участі запрошують медичних капеланів, викладачів і студентів богословських закладів різних конфесій.

У межах конференції відбудеться навчальний курс отця Арнальдо Панґраці, професора Міжнародного богословського інституту душпастирства у сфері охорони здоров’я (Рим). 30-31 січня він читатиме лекції “Духовні та релігійні потреби хворого й надання допомоги” та “Цілісне лікування особи й духовно-психологічне консультування в паліативному лікуванні”, а також навчальний курс із енеаграми.

ВГО “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги”
(044) 239 72 43

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: