Представників ОСН та органів місцевого самоврядування Луганщини запрошують до Школи самоорганізації

Ресурсний центр для органів самоорганізації населення (ОСН) Луганської області оголошує набір до Першої Школи самоорганізації

Ресурсний центр для органів самоорганізації населення (ОСН) Луганської області оголошує набір до Першої Школи самоорганізації. Діяльність центру координує ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета Школи – надати учасникам знання, які дадуть їм змогу ефективно використовувати можливості ОСН для вирішення актуальних питань місцевого значення.

До Школи запрошують представників ОСН та органів місцевого самоврядування з Луганської області, які хочуть поглибити свої знання у сфері розвитку самоорганізації населення та налагодити співпрацю між собою. Від одного населеного пункту області планується залучити по 2 особи – 1 представник ОСН, 1 представник органу місцевого самоврядування.

У межах Школи передбачено проведення 3 одноденних тематичних семінарів у Луганську. Перший семінар відбудеться 21 червня.

Участь у семінарах безкоштовна. Усіх учасників забезпечують роздатковими матеріалами й харчуванням.
 
Охочим узяти участь у тренінгу слід заповнити анкету та надіслати її на адресу lekotan@ukr.net до 10 червня включно.

Контакти:
ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини”
Тетяна Кіріллова
050 622 333 0
(0642) 35 72 32

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: